Hostinger AI Assistant 1.0.0 - en to lt_LT translation catalogue (101 entries)

en: Action Failed. Try again or contact support. Apologies.
lt_LT: Veiksmas nepavyko. Bandykite dar kartą arba susisiekite su pagalbos centru. Atsiprašome.

en: Add an image inside my content
lt_LT: Įtraukti paveikslėlį į mano turinį

en: AI Assistant
lt_LT: DI asistentas

en: AI Content Creator
lt_LT: DI turinio kūrimo įrankis

en: AI may produce inaccurate information
lt_LT: Dirbtinis intelektas gali pateikti netikslią informaciją

en: AI-generated image
lt_LT: Paveikslėlis kurtas su DI

en: An unexpected error occurred. Please try again or contact support.
lt_LT: Įvyko klaida. Bandykite dar kartą arba susisiekite su pagalbos centru.

en: Are you sure you want to replace your existing content with a new one ?
lt_LT: Ar tikrai norite pakeisti esamą turinį nauju?

en: Ask AI
lt_LT: Klausti DI

note: translators: %s: PHP version
en: Attention:
lt_LT: Dėmesio:

en: Balances depth and readability, engaging audiences and driving leads.
lt_LT: Jis kuria informatyvų ir lengvai skaitomą tekstą, kuris įtrauks tavo skaitytojus ir pritrauks potencialių vartotojų.

en: Beta
lt_LT: Beta versija

en: Brewing content with magic
lt_LT: Magiškai kuriamas turinys

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: characters
lt_LT: simboliai

en: Choose the length of generated content
lt_LT: Pasirinkite generuojamo turinio ilgį

en: Choose the type of content that will be generated
lt_LT: Pasirinkite generuojamo turinio tipą

en: Choose your desired emotional impact on readers
lt_LT: Pasirinkite norimą poveikį skaitytojams

en: Clear chat
lt_LT: Ištrinti pokalbį

en: Clicking <b>Generate new content</b> will permanently delete your existing content and generate a new one on your recent inputs.
lt_LT: Paspaudus <b>Generuoti naują turinį</b>, jūsų esamas turinys bus negrįžtamai ištrintas, o naujas bus sugeneruotas pagal jūsų naujausius įvestus duomenis.

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Content length
lt_LT: Turinio ilgis

en: Content main idea
lt_LT: Pagrindinė turinio mintis

en: Content Type
lt_LT: Turinio tipas

en: Create content
lt_LT: Kurti turinį

en: Create Post with AI
lt_LT: Kurti įrašą su DI

en: Create Your Content with AI
lt_LT: Kurkite naudodami dirbtinį intelektą

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Do you have any comments/suggestions to improve our AI tools?
lt_LT: Gal turi pastabų ar pasiūlymų, kaip patobulinti mūsų DI įrankius?

en: Edit as a draft
lt_LT: Redaguoti kaip juodraštį

en: Edit prompt
lt_LT: Redaguoti užklausą

en: Effortless and time-saving
lt_LT: Nesudėtingas ir taupantis laiką

en: Enter at least 10 characters
lt_LT: Įveskite bent 10 simbolių

en: Example: website development, WordPress tutorial, ...
lt_LT: Pvz., svetainės kūrimas, WordPress pamoka...

en: Excellent
lt_LT: Puiku

en: Formal
lt_LT: Formalus

en: Friendly
lt_LT: Draugiškas

en: Generate new content
lt_LT: Sugeneruoti naują turinį

en: Hi, I'm your personal AI Assistant. You can ask me any questions you have regarding WordPress. I'm still learning, so sometimes can make mistakes. What questions do you have?
lt_LT: Labas, aš esu tavo asmeninis DI asistentas. Gali man užduoti klausimus apie WordPress. Aš dar mokausi, todėl kartais galiu padaryti klaidų. Ko nori paklausti?

note: Plugin Name of the plugin
en: Hostinger AI
lt_LT: Hostinger DI

note: Description of the plugin
en: Hostinger AI plugin for WordPress.
lt_LT: Hostinger DI WordPress įskiepis

en: How would you rate your experience using our AI Assistant plugin for content generation? (Scale 1-10)
lt_LT: Kaip vertini savo patirtį naudojant mūsų DI įskiepį turinio kūrimui? (Nuo 1 iki 10)

en: I'm sorry, I didn't understand your question. Could you please rephrase it or ask something different?
lt_LT: Atsiprašau, nesupratau tavo klausimo. Gal galėtum jį perfrazuoti arba paklausti ko nors kito?

en: If you skip this part, AI will automatically generate keyword suggestions after you generate the content
lt_LT: Jei šią dalį praleisite, jums sugeneravus tekstą, DI automatiškai sugeneruos raktinių žodžių pasiūlymus

en: Insert this image inside content
lt_LT: Įterpti šį paveikslėlį į turinį

en: Keywords
lt_LT: Raktiniai žodžiai

en: Leave feedback
lt_LT: Palikti atsiliepimą

en: Let us know more about your content idea. For example: Article about how to use WordPress to dive into website development including tutorials how to use it in a simple way...
lt_LT: Plačiau papasakokite apie savo idėją. Pavyzdžiui: straipsnis apie tai, kaip naudoti WordPress ir pasinerti į svetainių kūrimą su pamokomis apie paprastą WordPress naudojimą...

en: Let us now more about your post idea. Share more details for better results
lt_LT: Geresniam rezultatui gauti daugiau papasakokite apie savo idėją.

en: Long
lt_LT: Ilgas

en: Main topic
lt_LT: Pagrindinė tema

en: Medium
lt_LT: Vidutiniškai

en: Meta description
lt_LT: Meta aprašymas

en: Meta descriptions offer concise page summaries in search results, aiding user understanding before clicking.
lt_LT: Metaaprašymai – tai glaustos puslapio santraukos, pateikiamos paieškos rezultatuose. Jos padeda vartotojui suprasti, apie ką yra turinys, prieš paspaudžiant.

en: Neutral
lt_LT: Neutralus

en: Optional
lt_LT: Neprivalomas

en: Personalize your content
lt_LT: Keisti turinį

en: Please note that all chat messages will be permanently deleted. This action cannot be undone. Proceeding will result in the removal of all messages from this chat session.
lt_LT: Atkreipk dėmesį, kad visos pokalbio žinutės bus ištrintos visam laikui, o šio veiksmo atšaukti neįmanoma. Jei tęsi, bus pašalintos visos šio pokalbio žinutės.

en: Poor
lt_LT: Prastai

en: Press Enter key to finalize a keyword
lt_LT: Norėdami baigti ir išsaugoti raktinį žodį, spauskite „Enter“

en: Publish
lt_LT: Publikuoti

en: Rate your experience
lt_LT: Įvertink savo patirtį

en: Restart chatbot
lt_LT: Perkrauti pokalbių robotą

en: Send
lt_LT: Siųsti

en: SEO keywords improve web content visibility on search engines like Google by being relevant and naturally placed
lt_LT: Aktualūs ir natūraliai išdėstyti SEO raktažodžiai pagerina turinio matomumą Google ir kitose paieškos sistemose

en: SEO-friendly content
lt_LT: Tekstas pritaikytas SEO

en: Set featured Image as thumbnail
lt_LT: Nustatyti numatytąjį paveikslėlį kaip miniatiūrą

en: Share Your Experience
lt_LT: Pasidalink savo patirtimi

en: Short
lt_LT: Trumpas

en: Sorry, the AI Chatbot is currently unavailable. Please try again later.
lt_LT: Atsiprašome, DI pokalbių robotas šiuo metu nepasiekiamas. Prašome pabandyti vėliau.

en: Thank you for your feedback
lt_LT: Dėkojame už atsiliepimą

note: translators: %s: PHP version
en: The Hostinger AI plugin requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
lt_LT: Hostinger DI įskiepiui reikia <b>%s</b> ar naujesnės PHP versijos.

en: There was an error with your request. Please try again.
lt_LT: Vykdant tavo užklausą įvyko klaida. Bandyk dar kartą.

en: These keywords can help your article and website rank higher in search engines. You can input up to 5 keywords.
lt_LT: Šie raktiniai žodžiai gali padėti jūsų straipsniui ar svetainei pasirodyti aukštesnėse paieškos sistemų pozicijose. Galite įtraukti iki 5 raktinių žodžių.

en: To unlock the exclusive features of <b>Hostinger AI</b>, you must possess a unique API token, which is exclusively provided to Hostinger clients
lt_LT: Jei nori naudotis išskirtinėmis <b>Hostinger DI</b> funkcijomis, turi turėti unikalų API, kuris suteikiamas tik Hostinger klientams.

en: Tone of voice
lt_LT: Balso tonas

en: tones selected
lt_LT: pasirinkti tonai

en: Trustworthy
lt_LT: Patikimas

en: Unknown error code.
lt_LT: Įvyko klaida.

en: Use this content
lt_LT: Naudoti šį turinį

en: Use this image as:
lt_LT: Naudoti šį paveikslėlį kaip:

en: Usually used for video, infographics, or product descriptions
lt_LT: Paprastai naudojamas vaizdo įrašams, infografikai arba produktų aprašymams

en: Usually used to make high-ranked articles that will generate more leads
lt_LT: Paprastai naudojamas svarbiems straipsniams, kurie pritrauks didelę auditoriją

en: We apologize for the inconvenience. The AI content generation process encountered a server error. Please try again later.
lt_LT: Atsiprašome už nepatogumus. DI generuojant turinį įvyko serverio klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

en: What are the focus keywords of your content?
lt_LT: Kokie yra pagrindiniai jūsų teksto raktiniai žodžiai?

en: What content do you want AI to create today?
lt_LT: Kokį turinį šiandien nori sukurti su DI?

en: What do you want to make today?
lt_LT: Ką norite sukurti?

en: What is your content about?
lt_LT: Apie ką norite parašyti?

en: Witty
lt_LT: Šmaikštus

en: words
lt_LT: žodžiai

en: Write a motivational post about...
lt_LT: Parašyk motyvacinį įrašą apie...

en: Write a recommendation list of...
lt_LT: Parašyk rekomendacijų sąrašą apie...

en: Write a step-by-step tutorial about...
lt_LT: Parašyk detalias instrukcijas apie...

en: Write a summary of...
lt_LT: Parašyk santrauką apie...

en: Write an article about ...
lt_LT: Parašyk straipsnį apie ...

en: Write promotional content about...
lt_LT: Parašyk reklaminį tekstą apie...

en: Write your feedback
lt_LT: Palik savo atsiliepimą

en: Write your main topic
lt_LT: Užtenka įrašyti temą

en: Write your question
lt_LT: Įrašyk savo klausimą

note: translators: %s: PHP version
en: You are running <b>%s</b> PHP version.
lt_LT: Naudoji <b>%s</b> PHP versiją.

en: You're good to go, but you can share more details for better results
lt_LT: Norėdami gauti dar geresnius rezultatus, pateikite daugiau detalių.
